Nabízím individuální kurz Nail Artu

Druhy školení

Malování akvarelovými barvami

Na tomto kurzu se naučíte od základu, jak pracovat s akvarelovými barvami, míchání barev, tenké linie, kompozici, výběr správných štětců pro tuto techniku a nejoblíbenější motivy pro zdobení nehtů. Akvarel je krásná technika, používá se především k malování na světlé podklady, kde dosáhnete pomocí akvarelových štětců a kvalitních barev, nejdokonalejších tenkých linií a průhlednost malby. Akvarelové motivy působí velice jemně a vzdušně.

Malování akrylovými barvami

One stroke (čínská malba) – na tomto kurzu se naučíte malovat oblíbené květiny, lístky, tenké linie, kompozici a soulad barev. Tuto techniku můžete bez obav použít i na tmavé podklady, kde vykouzlíte originální motivy.

Gelový akvarel

Velice oblíbená a jednoduchá technika vhodná pro ty, jež mají pocit, že je pro ně malba akvarelovými nebo akrylovými barvami na začátek příliš těžká. K malování se používají gely s nimiž vytvoříme rychlé a jednoduché motivy např. květin.

Růžový sen

Tento kurz je zaměřen na kombinaci různých technik k vytvoření motivů růží. Dle zručnosti máte možnost si na tomto kurzu vyzkoušet rozpíjené, skryté, jednoduché gelové nebo složitější akvarelové růže.

Ukázky práce absolventů školení

Ukázky mé práce

Harmonogram kurzu

timeline_pre_loader

Dopolední blok (cca 2,5 hodiny)

V úvodní části školení se seznámíte s teorií, použitím barev, štětců a základy kreslení.

Odpolední blok (cca 3 hodiny)

V druhém bloku našeho školení zužitkujeme získané znalosti z dopolední části. Budeme věnovat především praktickému malování na tipy dle vybraných vzorů a zdokonalování techniky.

Zakončení školení

Ukončení školení a vydání certifikátu o účasti.

Informace ke kurzu

Každý kurz je veden individuálně, je přizpůsoben schopnostem a dovednostem žáka.

Během kurzu máte barvy, tipy, gely a další pomůcky k zapůjčení zdarma. Potřebujete pouze vlastní štětce, s kterými budete malovat.

Drobné občerstvení, káva nebo čaj, je během kurzu zdarma.

Kurz probíhá v Kladně v salonu Kosmetika Hanka viz. kontakty.

Každý účastník kurzu obdrží certifikát. Cena za jeden individuální kurz (cca 6 hodin) je 2500,- Kč

Pro další dotazy, přihlašování apod. mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o některý z kurzů? Domluvte si termín...